REALIZACE ZAHRAD

Realizujeme zahrady v Ostravě a okolí

REALIZACE ZAHRAD

Realizace zahrad Ostrava
Realizace zahrad Ostrava
Realizace zahrad Ostrava
Realizace zahrad Ostrava

Naše služby v oblasti realizací zahrad

Zakládání trávníku

Dokončujete stavbu rodinného domu a začínáte řešit co dále? My Vám poradíme! Určitě je na řadě úprava terénu kolem domu a nový trávník a na to jsme profesionálové. Nechte si udělat trávník kolem domu a zahrada pak bude místo, které budeme milovat.

Založení trávníku Ostrava
Založení trávníku Ostrava

Živé ploty

Máte již hotovou zahradu a chybí Vám trochu soukromí při rodinné pohodě? Nechte si udělat živý plot, který Vaši zahradu nejen zkrášlí, ale zejména budete mít již tížené soukromí. Živý plot Vám můžeme udělat hned z několika keřů nebo stromů. Více informací se dozvíte přímo na naší stránce věnované živému plotu.

Automatický závlahový systém

Zvažujete nový trávník, ale nemáte čas na to, abyste jej pak pravidelně zalévali? Máme pro Vás řešení v podobě automatického závlahového systému Hunter, s kterým bývají naši zákaznici velice spokojeni. Je to ideální řešení na Vaši zahradu!

Výsadby

Máte již hotový trávník, ale přece jen Vám na zahradě něco chybí? Ano je to tak! Na každou zahradu totiž patří okrasné záhony, rostliny, stromy. Zajistíme Vám vše dle přání. Pro výsadbu nás neváhejte kontaktovat.

Výsadba okrasných záhonů
Výsadba okrasných záhonů